RPE5C1H680J2P1Z03B Murata
  • Part Number: RPE5C1H680J2P1Z03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 68PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,184
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM