RPE5C1H1R2C2P1B03B Murata
  • Part Number: RPE5C1H1R2C2P1B03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1.2PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM