RPE5C1H151J2K1A03B Murata
  • Part Number: RPE5C1H151J2K1A03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 150PF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS