RPE5C1H121J2P1A03B Murata
  • Part Number: RPE5C1H121J2P1A03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 120PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,597
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH