RPE5C1H103J2K1C03B Murata
  • Part Number: RPE5C1H103J2K1C03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 637
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"