RDER72E474K4K1H03B Murata
  • Part Number: RDER72E474K4K1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.47UF 250V X7R RADIAL
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK