RDER72A222K0P1H03B Murata
  • Part Number: RDER72A222K0P1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM