RDER71H225K2P1H03B Murata
  • Part Number: RDER71H225K2P1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM