RDEE41H225M2K1C03B Murata
  • Part Number: RDEE41H225M2K1C03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2.2UF 50V Z5U RADIAL
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK