RDEE41H105M2K1C03B Murata
  • Part Number: RDEE41H105M2K1C03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F