RDE5C1H7R0D0K1H03B Murata
  • Part Number: RDE5C1H7R0D0K1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 7PF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"