RDE5C1H5R0C0P1H03B Murata
  • Part Number: RDE5C1H5R0C0P1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 5PF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM