RDE5C1H470J0K1H03B Murata
  • Part Number: RDE5C1H470J0K1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 47PF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"