RDE5C1H2R0C0P1H03B Murata
  • Part Number: RDE5C1H2R0C0P1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2PF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL