RDE5C1H272J0P1H03B Murata
  • Part Number: RDE5C1H272J0P1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 2700PF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"