RDE5C1H270J0K1H03B Murata
  • Part Number: RDE5C1H270J0K1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 27PF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"