RDE5C1H223J1P1H03B Murata
  • Part Number: RDE5C1H223J1P1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.022UF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"