RDE5C1H102J0P1H03B Murata
  • Part Number: RDE5C1H102J0P1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1000PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A