RCER72A104K1K1H03B Murata
  • Part Number: RCER72A104K1K1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"