RCER71E226MWK1H03B Murata
  • Part Number: RCER71E226MWK1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 22UF 25V X7R RADIAL
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM