RCE5C2A471J0K1H03B Murata
  • Part Number: RCE5C2A471J0K1H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F