RCE5C1H391J0A2H03B Murata
  • Part Number: RCE5C1H391J0A2H03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 390PF 50V NP0 RADIAL
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"