PTGL09AR4R7M3B51A0 Murata
  • Part Number: PTGL09AR4R7M3B51A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: PTC RESET FUSE 4.7OHM DISC
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"