PTGL07AS3R3K3B51B0 Murata
  • Part Number: PTGL07AS3R3K3B51B0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: PTC RESET FUSE 51V 307MA RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 1,296
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT