PLY10AS6220R8R2B Murata
  • Part Number: PLY10AS6220R8R2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about PLY10AS6220R8R2B Murata
    PLY10AS6220R8R2B Murata
    PLY10AS6220R8R2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLY10AS6220R8R2B is described as COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A