PLY10AN2321R2D2B Murata
  • Part Number: PLY10AN2321R2D2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 44
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLY10AN2321R2D2B Murata
    PLY10AN2321R2D2B Murata
    PLY10AN2321R2D2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLY10AN2321R2D2B is described as COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE