PLY10AN1521R6R2B Murata
  • Part Number: PLY10AN1521R6R2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about PLY10AN1521R6R2B Murata
    PLY10AN1521R6R2B Murata
    PLY10AN1521R6R2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLY10AN1521R6R2B is described as COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH