PLY10AN1421R4D2B Murata
  • Part Number: PLY10AN1421R4D2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 1.4A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about PLY10AN1421R4D2B Murata
    PLY10AN1421R4D2B Murata
    PLY10AN1421R4D2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLY10AN1421R4D2B is described as COMMON MODE CHOKE 1.4A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A