PLT5BPH1015R6SNL Murata
  • Part Number: PLT5BPH1015R6SNL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 2.9A 2LN 100OHM SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about PLT5BPH1015R6SNL Murata
    PLT5BPH1015R6SNL Murata
    PLT5BPH1015R6SNL is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLT5BPH1015R6SNL is described as CMC 2.9A 2LN 100OHM SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE