PLT10HH9016R0PNL Murata
  • Part Number: PLT10HH9016R0PNL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 900 OHM 6A 2LN SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 385
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLT10HH9016R0PNL Murata
    PLT10HH9016R0PNL Murata
    PLT10HH9016R0PNL is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLT10HH9016R0PNL is described as CMC 900 OHM 6A 2LN SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X