PLT10HH501100PNL Murata
  • Part Number: PLT10HH501100PNL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 10A 2LN 500 OHM SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 712
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLT10HH501100PNL Murata
    PLT10HH501100PNL Murata
    PLT10HH501100PNL is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLT10HH501100PNL is described as CMC 10A 2LN 500 OHM SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE