PLT10HH401100PNL Murata
  • Part Number: PLT10HH401100PNL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 226
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLT10HH401100PNL Murata
    PLT10HH401100PNL Murata
    PLT10HH401100PNL is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLT10HH401100PNL is described as CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F