PLT10HH101150PNL Murata
  • Part Number: PLT10HH101150PNL
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 15A 2LN 100 OHM SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 93
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLT10HH101150PNL Murata
    PLT10HH101150PNL Murata
    PLT10HH101150PNL is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLT10HH101150PNL is described as CMC 15A 2LN 100 OHM SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"