PLH10AS3711R0P2B Murata
  • Part Number: PLH10AS3711R0P2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about PLH10AS3711R0P2B Murata
    PLH10AS3711R0P2B Murata
    PLH10AS3711R0P2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLH10AS3711R0P2B is described as COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS