PLH10AN2911R2P2B Murata
  • Part Number: PLH10AN2911R2P2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about PLH10AN2911R2P2B Murata
    PLH10AN2911R2P2B Murata
    PLH10AN2911R2P2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLH10AN2911R2P2B is described as COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V