PLA10AS2221R5R2B Murata
  • Part Number: PLA10AS2221R5R2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 1,411
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLA10AS2221R5R2B Murata
    PLA10AS2221R5R2B Murata
    PLA10AS2221R5R2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLA10AS2221R5R2B is described as COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"