PLA10AS1321R7D2B Murata
  • Part Number: PLA10AS1321R7D2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about PLA10AS1321R7D2B Murata
    PLA10AS1321R7D2B Murata
    PLA10AS1321R7D2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLA10AS1321R7D2B is described as COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH