PLA10AN3021R3R2B Murata
  • Part Number: PLA10AN3021R3R2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 1.3A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 1,411
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLA10AN3021R3R2B Murata
    PLA10AN3021R3R2B Murata
    PLA10AN3021R3R2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLA10AN3021R3R2B is described as COMMON MODE CHOKE 1.3A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"