PLA10AN2230R4D2B Murata
  • Part Number: PLA10AN2230R4D2B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 1,411
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLA10AN2230R4D2B Murata
    PLA10AN2230R4D2B Murata
    PLA10AN2230R4D2B is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. PLA10AN2230R4D2B is described as COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM