NTPAJ8R0LDKB0 Murata
  • Part Number: NTPAJ8R0LDKB0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 8 OHM 15% 3A 18MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • Available: 1,492
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NTPAJ8R0LDKB0 Murata
    NTPAJ8R0LDKB0 Murata
    NTPAJ8R0LDKB0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAJ8R0LDKB0 is described as ICL 8 OHM 15% 3A 18MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A