NTPAD8R0LDNB0 Murata
  • Part Number: NTPAD8R0LDNB0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 8 OHM 15% 2.7A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPAD8R0LDNB0 Murata
    NTPAD8R0LDNB0 Murata
    NTPAD8R0LDNB0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAD8R0LDNB0 is described as ICL 8 OHM 15% 2.7A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM