NTPAD8R0LD6A0 Murata
  • Part Number: NTPAD8R0LD6A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 8 OHM 15% 2.7A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPAD8R0LD6A0 Murata
    NTPAD8R0LD6A0 Murata
    NTPAD8R0LD6A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAD8R0LD6A0 is described as ICL 8 OHM 15% 2.7A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.