NTPAD5R1LD6A0 Murata
  • Part Number: NTPAD5R1LD6A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 5.1 OHM 15% 3A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPAD5R1LD6A0 Murata
    NTPAD5R1LD6A0 Murata
    NTPAD5R1LD6A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAD5R1LD6A0 is described as ICL 5.1 OHM 15% 3A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE