NTPAD160LD6A0 Murata
  • Part Number: NTPAD160LD6A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 16 OHM 15% 2A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPAD160LD6A0 Murata
    NTPAD160LD6A0 Murata
    NTPAD160LD6A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAD160LD6A0 is described as ICL 16 OHM 15% 2A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK