NTPAA5R1LD6A0 Murata
  • Part Number: NTPAA5R1LD6A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 5.1 OHM 15% 2.5A 10MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPAA5R1LD6A0 Murata
    NTPAA5R1LD6A0 Murata
    NTPAA5R1LD6A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAA5R1LD6A0 is described as ICL 5.1 OHM 15% 2.5A 10MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN