NTPAA3R9LDNB0 Murata
  • Part Number: NTPAA3R9LDNB0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 3.9 OHM 15% 2.7A 10MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • Available: 1,158
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NTPAA3R9LDNB0 Murata
    NTPAA3R9LDNB0 Murata
    NTPAA3R9LDNB0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAA3R9LDNB0 is described as ICL 3.9 OHM 15% 2.7A 10MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR