NTPAA2R2LD6A0 Murata
  • Part Number: NTPAA2R2LD6A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPAA2R2LD6A0 Murata
    NTPAA2R2LD6A0 Murata
    NTPAA2R2LD6A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAA2R2LD6A0 is described as ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE