NTPAA100LDNB0 Murata
  • Part Number: NTPAA100LDNB0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CURRENT LIMITR INRSH 10 OHM 1.7A
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPAA100LDNB0 Murata
    NTPAA100LDNB0 Murata
    NTPAA100LDNB0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPAA100LDNB0 is described as CURRENT LIMITR INRSH 10 OHM 1.7A. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK