NTPA74R0LB1A0 Murata
  • Part Number: NTPA74R0LB1A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 4 OHM 15% 2.3A 7MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPA74R0LB1A0 Murata
    NTPA74R0LB1A0 Murata
    NTPA74R0LB1A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPA74R0LB1A0 is described as ICL 4 OHM 15% 2.3A 7MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK