NTPA7160LB1A0 Murata
  • Part Number: NTPA7160LB1A0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: ICL 16 OHM 15% 1.2A 7MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about NTPA7160LB1A0 Murata
    NTPA7160LB1A0 Murata
    NTPA7160LB1A0 is manufactured by Murata and is categorized in the ICL category. NTPA7160LB1A0 is described as ICL 16 OHM 15% 1.2A 7MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM